GEBZE KOLTUK YIKAMA

GEBZE KOLTUK YIKAMA

Koltuklarımız ev ve işyerlerinde üzerlerinde en çok vakit geçirdiğimiz eşyalarımızdandır. Üzerimize giydiğimiz kıyafetleri nasıl ki bir daha giymiyorsak, koltuklarımızıda belirli periyotlarda temizletmeliyiz.  Fakat bu işlemi mesleklerinde profesyonelleşmiş firmalara yapmış oldurmalıyız. Maalelef bu mesleği piyasada şuursizce yapan bir çok firma mevcuttur. Bazı ev hanımları koltuk temizleme işini kendileri yapmak isterler fakat sonuç hep hüsrandır. Sebebine ulaşınca şuursizce hazırlanan kimyasal su silme işleminde koltuğun sünger kısmına iner ve çekilemez.Daha sonrasında bu karışım sünger kısmın kiriyle beraber kumaş yüzeyine doğru çıkar ve bir çok leke meydana gelir.  #Gebzedeki Koltuk Yıkama firmaları, Gebze #koltuk Yıkama, Koltuk #Yıkamacı, 1 günde koltuk Yıkama,  Gebzede koltuk yıkamacı, Uygun koltuk #Yıkama, Koltuk temizleme, Koltuk yıkama fiyatıİşte tam ayrıca hepimiz devreye gireriz.Icra ettiğimız işleme gelecek olursak ilk etapta koltuk kumaşına uygun şampuan tespit edilir ve güçlü vakum gücüne haiz makinalarımızda belirli oranda su ile karıştırılır.

Makinalarımızda su püskürtme tetik tertibatı bulunur. Hazırlanan karışım koltuk yüzeyine sıkılır ve arkasından vakum yapılır.Sonra bu işlem püskürtme ve vakum bir arada kullanılmak şartı ile taki koltuk yüzeyi temizlenene kadar devam eder.

Temizlik işi sona erdiğinde koltuklarınız hafifçe nemli kalır.

(Örnek: #Çamaşır makinalarınızdan çıkan giysilerin nem oranı şeklinde). Kuruma işlemi koltuklarınızın bulunmuş olduğu odadaki mevcut ısıtma cihazları,havalandırma ve mevsim şartlarına bağlı olarak 4 veya 24 saat sürebilir. #Sonuç olarak,yıkama işleminden sonrasında koltuklarınızdan çıkan suyun rengini görünce eminiz ki siz de çok şaşıracaksınız. Kullandığımız temizleme sıvısı nedir ve özellikleri nelerdir?

Gebzedeki Koltuk Yıkama #firmaları, Gebze koltuk Yıkama, Koltuk Yıkamacı, 1 günde koltuk Yıkama,  Gebzede koltuk yıkamacı, Uygun koltuk Yıkama, Koltuk temizleme, Koltuk yıkama #fiyatı

Siz değerli müşterilerimizin sağlığı bizim için çok önemlidir.Kullandığımız temizlik sıvısı içerisinde bitkisel koruyucular mevcuttur.

Insan sağlığına zarar verebilecek aslabir kimyasal madde yoktur. Anstatik özelliğe haizdir,temizlik meydana getirilen alanlarda kirlenmeyi geciktirir. Biroldukça lekede etkilidir. #Gebzedeki Koltuk Yıkama firmaları, Gebze koltuk Yıkama, Koltuk Yıkamacı, 1 günde koltuk Yıkama,  Gebzede koltuk yıkamacı, Uygun koltuk Yıkama, Koltuk #temizleme, Koltuk yıkama fiyatı Alerjik problemi olanlara, insan sağlığına ve doğaya zarar vermez.

Oksijen bazlıdır ve kalıntı bırakmaz.

Paylaş


Gebzedeki Koltuk Yıkama firmaları
Gebze koltuk Yıkama
Koltuk Yıkamacı
1 günde koltuk Yıkama
Gebzede koltuk yıkamacı
Uygun koltuk Yıkama
Koltuk temizleme
Koltuk yıkama fiyatı
GEBZE KOLTUK YIKAMA
GEBZE KOLTUK YIKAMA
Gebze de koltuk yıkama işini yapmak
Gebze de koltuk yıkama işini yapmak
GEBZEDE KOLTUK YIKAMACI
GEBZEDE KOLTUK YIKAMACI
HEMEN ARA