GEBZEDE KOLTUK YIKAMACI

GEBZEDE KOLTUK YIKAMACI

Her evin yada ofisin kısacası yaşam alanlarımızın hem görsel şöleni, hem vazgeçilmeyen kullanım ihtiyaçlarından biri de koltuklarımızdır.  Maddi külfeti çok yüksekte olsa, normal de olsa  herkesin mutlaka bir odasında koltuk, kanepe, çekyat gibi koltuk grubuna giren ürünlerden bir tane vardır.  

Yaz ayından kışa girerken, kıştan çıkıp yaza girerken yapılan büyük ev temizliklerinde de koltuklarımızın o anki gözle görülen lekelenmelerine, kirlenmesine bakar gerekli gördüğümüz bir temizlik hali varsa da silme yöntemi ile koltuklarımızın de temizlik işlemini gerçekleştirdiğimizi düşünürüz. Aslında bu düşünce yanlış olduğu gibi koltuklarımızda sağladığımız yüzeysel temizlikte göz yanılsaması olduğunu Gebze Koltuk Yıkama Fabrikası olarak altını önemle çizeriz. Gebzede koltuk yıkamacı, Gebze Koltuk yıkama, Gebze koltuk yıkama firması, Gebzede koltuk yıkamacılar, Koltukyikamasi.com, Koltuk Yıkama, Fiyatı, Koltuk yıkamacı

Öncelikle silme yöntemi ile temizlendiğini düşündüğümüz  koltuklarımızın, yüzeysel gözle görünen kumaş üzerindeki lekelerinin, kirlerinin ve tozlanmalarının  bir alt katmana inmesine neden oluruz. Bu kısa  işlem koltuklarınızın temizliğini görsel anlamda iyi konumda göstermiş olması nedeni ile sık, sık  koltuk silme işlemini gerçekleştirmenize neden olup, koltuklarının iç döşemelerine her silme işlemi sonrasında inen kir , toz ve lekelenmelerden kaynaklı olarak  oluşturacak olduğu gözle görünmeyen bakterileri içinde barındırarak hem sağlığınızı tehlikeye altına sokmuş olacaksınız, hem de koltuk temizliği için kısa süreli çözüme kavuşacak ancak koltuğunuzun kullanım ömrünü kısaltacaksınız.  

Gebze'de Koltuk Yıkama'cı

Ayrıca hiç kullanmadım dediğiniz koltuklarınızda zaman içinde dış etkenlerden kaynaklanan tozlanma ile bakteri üreterek sizi ve sevdiklerinizin sağlığını riske attığını da söylemek gerekir. 

Bu nedenle kullanımı sık olmayan koltuklarınızın, kanepelerinizin, çek yat benzeri koltuk gruplarının sene en az bir defa, sürekli kullanımı gerçekleşen ve gün içinde temas halinde olduğumuz koltuklarımızın ise sene iki defa koltuk yıkama işleminden geçirilmesi gerektiğini Gebze koltuk Yıkama Fabrikası olarak sizlere tavsiye ederiz.

Koltuk yıkama işleminin özel incelik istediğinin,  konu ile ilgili bilgisi olmayan kişiler yada servisler tarafından yıkaması gerçekleştirilen, koltuk yıkama işleminin koltuklarınızın kullanım süresini  kısaltacağı gibi renk dokusunun, kumaş dokusunun bozulması ile karşılaşarak koltuklarınızın yıkanması işlemi ile sizi hayal kırıklığına uğratabilir. 

Her iş ve uğraş gibi Koltuk yıkama işlemi,  işin uzmanı, konusunda deneyimli, tecrübeli teknik bilgi ve donamına sahip firmalar , servisler , kişiler  tarafından gerçekleştirilmelidir. Gebze  Koltuk yıkama Fabrikası  ve servis çalışanları, teknik bilgi donanıma sahip ve iş öncesi eğitimlerini tamamlamış kadrosu ile sizlere teknolojinin en gelişmiş  makineleri ve temizlik ürünleri ile koltuk yıkama hizmetini sizlere vermekten gurur duyar.

Gebze Koltuk yıkama Fabrikası ile yıkaması gerçekleşecek olan koltuklarınızın türü modeli, dokusu, kumaş yapısı ve renk dokusu tespiti yapılarak hangi yöntemle yıkanması gerektiği belirlenir. İkinci aşama olarak koltuğunuz kumaş dokusu, döşeme dokusu dikkatte alınarak koltuklarınız ,  bünyemizdeki emişi gücü yüksek makineler eşliğinde tozdan arındırılır.  Tozdan arındırılan koltuklarınız artık yıkama işleminin başlaması için hazırdır.  Koltuklarınız döşeme dokusu dikkatinde su ile ıslatma işlemi gerçekleştirilerek, kumaş türüne ve renk yapısına  uygun temizlik ürünü, şampuan ve koltuğunuzun kumaş yapısı bozmayacak fırçalar eşliğinde fırçalama işlemi gerçekleştirilir.  Fırçalama aşamasında lekeler olup, olup olmadığı gözlemlenir ve çıkması inatçı, çıkmayan lekelere, kumaş ve renk yapısına uygun leke çıkarıcılar uygulanarak ,leke giderilir.  Son aşama olarak  köpük çekimi için yine aynı koltuklarınızın döşemesi, kumaşı ve kumaşınızın renk dokusu dikkatte alınarak koltuklarınızın görünüşü  bozmayacak makinelerle vakumlama işlemine geçilir.Köpükten arındırılan koltuklarınız su ile durulama işlemi aşamasına gelmiştir. Su ile durulması gerekleştirilen koltuklarınız tekrar vakumlama işlemi ile birkaç kez  %5  ila %3 nemli kalacak şekilde durulama suyu çekilir. Bu işlem durulama gerektirmeyen temizlik ürünlerinin kullanılması halinde gerçekleştirilmez. Koltuklarınızın tamamen kuruma süresi hızlandırmak için oda havalandırılır.  Ve yapılan tüm bu işlemler sağlığı tehlikeye atmayacak temizlik ürünleri kullanılır.

Sizlerde koltuklarınızda derinlemesine bir temizlik olması gerektiğini düşünüyor iseniz tek yapmanız gereken Gebze  Koltuk yıkama Servisini aramaktır

Gebze koltuk yıkama Fabrikası yıllara dayanan tecrübesi, teknik bilgi ve donanıma sahip servis elamanları  eşliğinde üstün temizlik ve kalitenin adresini size vermektedir

Tür ve modeli (Çek yat- Kanepe, Koltuk Takımı,  Köşe Takımı , Sandalye)  ile kumaş (Taytüyü, Kadife, Nubuk, Deri, Keten; Şönil, Akirilik, Moher, Gabardin Alkantara ) türü her ne olursa, olsun  koltuklarınızda yapılacak olan yıkama işlemi koltuğunuzun türü ve cinsinin tespiti yapıldıktan sonra koltuklarınızın zarar görmeden yıkanması işlemini Gebze Koltuk Yıkama Fabrikası gerçekleştirmektedir. Örnekleyecek olursak şayet sürekli kullanılmakta olan çek yatlarınız diğer koltuk takımlarının yanında yıkama işlemin daha ayrıcalık isteyen bir mekanizmaya  sahip olduğu gibi , kumaş olarak tay tüyü, nubuk, kadife  gibi kumaşların yıkama işlemleri  daha hassasiyet gerektiren kumaşlar arasındadır. Bu nedenle bünyemizde çalışan koltuk yıkama personellerine  mutlak suretle yaptığı işin eğitimini firmamız tarafından verilerek  işinde yeterli tecrübe ve bilgiye sahip olduktan sonra Gebze Koltuk Yıkama Fabrikası tarafından yıkama görevine tabi tutulur.

Önceliği müşteri memnuniyeti olan Gebze  Koltuk Yıkama Fabrikası ile yıkatacak olduğunuz koltuklarınızla evinizde aradığınız hijyeni , temizliği ve koltuklarınızın ilk günkü  görünümlerine kavuşmanın farkını yaşamak için zaman kaybetmeyin

Evinizdeki yapacak olduğunuz temizlik sonrasında tam bir temizlik ve hijyen ortamı yaratmak için Gebze Koltuk Yıkama Fabrikası ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Gebze Koltuk Yıkama Fabrikasının işinde profesyonel, teknik bilgiye sahip , işin eğitimini almış usta koltuk yıkama personellerinin, müşteri şikayetlerini ve önerilerini dikkatte  alan üstün temizlik ve hijyen kalitesi  ve hizmet kalitesinin  yarattığı farkı yaşayarak , şahit olacaksınız. Sizlerin memnuniyeti bizim sektördeki başarımız olduğunu bilinci ile  sektöre damgasını vuran Gebze  Koltuk yıkama Fabrikası her daim  Koltuklarınızın temizliği, yıkanması ve koltuklarınızdaki lekelerle mücadele etmede ve evinizdeki sizlerin ve sevdiklerinizin sağlığını korumanızda yanınızdadır.

Bitmeyen, tükenmeyen,  sermayenin itibar olduğu, bilinci ile Gebze Koltuk Yıkama Servisi her daim yaptığı işte itibarını sizlerin memnuniyeti ve devamlılığını sağlayarak, sizlerin bizlere olan güveniniz ve sadakatiniz  sayesinde artırmakla, her geçen gün sizlerle birlikte itibar sermayesini  yükseltmektedir. Sizlerin güvenine layık olmak ve sizlerin memnuniyetini sağlamak için her daim yanınızda olduğumuzu göstermek  için  bütçenize uygun sizleri, zora sokmayan ödeme seçenekleri ile birlikte hizmet vermeye sizlerin  bize gösterdiğiniz ilgi ve güven nedeni ile  devam edeceği

Gebze Koltuk  Yıkama Fabrikası olarak kendimize her daim  sizler için  gelişen ve gelişmek olan çağdaş teknolojinin yeniklerine açık, sizlerin öneri ve isteklerinizi cevap vererek , beklentilerinizin  en üst seviyesinde üstün temizlik ve kaliteli  hizmet vermeyi amaçlayan bir anlayış ve düşünce ile çalışmaktayız.

Sizlerin önceliklerini, kendi önceliklerimiz olarak gördüğümüz ve her şeyden önce sizlere sağlıklı yaşam sunmayı hedeflediğimiz koltuk temizliği, koltuk yıkama işlemlerinde, yaptığımız işin kalitesini %100 müşteri memnuniyetinden kaynakladığının bilinci ile Gebze Koltuk yıkama Servisi olarak Sektöre  başarı imzamızı bir kez daha sizlere atmanın haklı gururunu ve sevincini yaşamaktayız.

Koltuklarınızın yıkama işlemleri için tek yapmanız gereken  bizimle irtibata geçerek, Gebze Koltuk Yıkama Firması ile karşılıklı anlayış ve güven çevresinde  oluşturduğunuz  randevularınızda yaptığımız işte, gösterdiğimiz özverili, temiz ve hijyenik  koltuk yıkama işlemine  tanıklık yapmak için zaman kaybı yaşamayın.

 

Paylaş


Gebzede koltuk yıkamacı
Gebze Koltuk yıkama
Gebze koltuk yıkama firması
Gebzede koltuk yıkamacılar
Koltukyikamasi.com
Koltuk Yıkama
Fiyatı
Koltuk yıkamacı
GEBZE KOLTUK YIKAMA
GEBZE KOLTUK YIKAMA
Gebze de koltuk yıkama işini yapmak
Gebze de koltuk yıkama işini yapmak
GEBZEDE KOLTUK YIKAMACI
GEBZEDE KOLTUK YIKAMACI
HEMEN ARA